Heroes
Moras da se ulogujes Very Happy
Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zlo Nikad Ne Spava !!!
 
HomePortalPortalLatest imagesSearchRegisterLog in
 

 svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!

Go down 
+4
Marko_86
indianac
Rizza
predrag
8 posters
AuthorMessage
predrag




Posts : 5
Points : 9
Join date : 2010-07-01
Age : 38
Location : Kraljevo-Novi Sad

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 11:44 am

morao sam ovo da postavim posle onog gazenja Argentine
ojsa
[center]
Back to top Go down
Rizza
Admin
Rizza


Posts : 68
Points : 112
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 1:06 pm

predrag wrote:
morao sam ovo da postavim posle onog gazenja Argentine
ojsa
[center]
A mi sabili nemce Very Happy
Back to top Go down
https://heroesxxx.forumotion.com
indianac

indianac


Posts : 37
Points : 51
Join date : 2010-07-01
Age : 39
Location : Sremska Mitrovica

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 4:33 am

Ma mi smo najjaci,jedino sto nas sve nesvrstane zemlje ubise. Nemamo pojma. kad japan prodje a australija nas zgazi, o cemu pricamo. Ovo je bolna tema, i nisam srecan zbog nemacke. Ovo svecko prvenstvo je jedno veliko G, pocevsi od lopte koju su valjda nastrikali mestani. Razz
Back to top Go down
Rizza
Admin
Rizza


Posts : 68
Points : 112
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 9:57 am

indianac wrote:
Ma mi smo najjaci,jedino sto nas sve nesvrstane zemlje ubise. Nemamo pojma. kad japan prodje a australija nas zgazi, o cemu pricamo. Ovo je bolna tema, i nisam srecan zbog nemacke. Ovo svecko prvenstvo je jedno veliko G, pocevsi od lopte koju su valjda nastrikali mestani. Razz
hahahahahhahahhaahhahah Very Happy
ja bi voleo da pobedi nemacka,jer bi onda bile price,kako smo mi pobedili nemacku Very Happy
Back to top Go down
https://heroesxxx.forumotion.com
Marko_86

Marko_86


Posts : 36
Points : 47
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 11:20 am

NEmci..Zemlja koja nas jebe od kako je sveta i veka, u svakom ratu su nas zakacili...
Gledam onu Merkelovu,kucka kako se raduje,retard jedan koja nas koci u svemu...

E da ,tema je fudbal..Mrzim Nemce,nadam se da ce ih Spanci oprati
Poturcena ekipa,11 igraca uopste i Nisu NEmci...
Hitler se mucan prvrce u grobu

Inace Metlzaker ,Lam ,Ozil ,Svanstajger u odlicni fudbaleri ove reprezentacije

Back to top Go down
Sarmatian

Sarmatian


Posts : 18
Points : 20
Join date : 2010-07-01
Age : 42

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 3:25 pm

ne koci nas niko...to mi vozimo u rikverc

Marko_86 wrote:

Hitler se mucan prvrce u grobu

Amin!
Back to top Go down
Mr Death

Mr Death


Posts : 66
Points : 69
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 5:50 pm

hehehehe...Coba koji si ti kralja da covek ne poveruje..ali si u pravu to za poturice...Smile))
Back to top Go down
Stefaneli

Stefaneli


Posts : 33
Points : 37
Join date : 2010-07-01
Age : 37
Location : Beograd

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 2:59 am

a sta mislite sto nemci ovako gaze...??? Smile) pa realno, svi se zale na loptu, a lopta je adidas, a adidas se pravi u nemackoj, a nemci su u nemackoj tako da su oni napravili loptu da samo njima odgovara... i to je to... sto bi nikola rekao... amin.... Very Happy
Back to top Go down
Marko_86

Marko_86


Posts : 36
Points : 47
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 10:09 am

VAzno je napomenuti da se nemacko prvenstvo cele prosle sezone igra sa loptom JABULANI,tako da je sigurno da njima najvise i odgovara ,a poznato je da su svi iz reprezentacije Nemacke clanovi ekipa iz Bundes lige...

Po meni ,prvenstvo je su obelizeli katastrofalne odluke sudija... What a Face
Na mnoge meceve u uticali direktno ,sto govori podatak da ih je 10 oterano kuci sa sve pomocnicima
Back to top Go down
gogami

gogami


Posts : 18
Points : 23
Join date : 2010-07-01

svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Empty
PostSubject: Re: svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!   svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!! Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 4:21 pm

sve u svemu bruka Crying or Very sad
Back to top Go down
 
svi igraju fudbal al nemci pobedjuju!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Heroes :: Svastara :: Spam-
Jump to: