Heroes
Moras da se ulogujes Very Happy
Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zlo Nikad Ne Spava !!!
 
HomePortalPortalLatest imagesSearchRegisterLog in
 

 Pretnje!!!! :(

Go down 
4 posters
AuthorMessage
indianac

indianac


Posts : 37
Points : 51
Join date : 2010-07-01
Age : 39
Location : Sremska Mitrovica

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 3:17 am

Evo sta me muci. Marko_86 izjavljuje na kruznoj poruci recenice koje me jako pogadjaju, citiram jedan deo poruke
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Graditelji i oni kojima je ovaj savez stit da bi skupljali poene nam ne trebaju...Mirovni i dogovori moraju da se postuju i ako se kaze npr da svako mora ispred svakog svog grada da ima po jedan ratni brod ONDA TO MORA DA SE ISPOSTUJE,a ne danas,u sred borbe ,lik iz FENIX nam upada na ostrvo preko naseg clana,jer mu je luka bila slobodna,bez flote....

Sve ovo vam pricam jer ce biti verovatno(a ne mora)i izbacivanja iz saveza ko ne postuje ovo ili nesto slicno...NAravno,vazi za sve...
KAd nam se likovi iz BND pridruze i ako ostanemo u ovom sastavu ,trebalo bi da udjemo medju prvih 10 saveza...

Zato,pamet u glavu,da ne bude posle sto ja,zasto ja,da postajete farma i vase ime i kordinate da stoje na unutrasnjoj strani saveza...To nemojte da dozvolite... "
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Voleo bi da znam, jel svi misle tako i dal graditelji stvarno nisu potrebni. Slazem se na netreba da ih bude mnogo, ali ipak moraju da postoje(po mom misljenju). Ako ja dam nekom gomilu sumpora i kupim sve viskove koje su opljackali moji saveznici, pa vas pitam... Jel ja ucestvujem u ratu ili ne?
Ako svi mislite kao Marko onda glasajte za moje iskljucenje iz saveza slobodno, ali nek bude DIPLOMACKI.

PS pitanje odbrane saveza je stvar MUP-a, ne diplomate Sad
Back to top Go down
Stefaneli

Stefaneli


Posts : 33
Points : 37
Join date : 2010-07-01
Age : 37
Location : Beograd

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 9:49 am

mojne se uzbudjujes... to sto je napisao, ja se slazem na neki nacin sa tim, jer ja iskreno volim vise da ratujem nego da gradim, ali stim da si ti jedan od retkih koji se uclanio na forum i koji je deo ekipe od samog pocetka, kako mislis da te neko izbaci iz saveza... Ne lupetaj gluposti... A za tog Marka 86, cu se ja licno pobrinuti ako treba.... muahahahahaha... Coba, oglasi se... Smile)
Back to top Go down
Mr Death

Mr Death


Posts : 66
Points : 69
Join date : 2010-07-01

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 5:04 pm

Coba utihnuo..naravi srenje i ode..jesi ti indianac graditelj..ali pomagao si par puta protiv fenixa...nece te niko dirati..ojsa...:===))))
Back to top Go down
indianac

indianac


Posts : 37
Points : 51
Join date : 2010-07-01
Age : 39
Location : Sremska Mitrovica

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 6:03 pm

Nije ni vazno dal sam ja graditelj. Vazno je samo kako je arogantno to sto kaze Marko_86. Mislim i kad bi slao pomoc bilo mi receno arogantno.

Primer.
Eto sad cu ti pomoci, ali ako ne napravis 250 koplja i 300 strelaca za nedelju dana, pravim farmu od tebe (ponavljam... PRAVIM(pojedinac) farmu od tebe). Ponasa se kao neki admin, a fora je sto valjda treba da se dogovori sa celnicima saveza, ili da iznese svoje misljenje u obliku predloga (bilo bi bolje, os neces nemoras itd.) Smile pozz

Mozda gresim, ali ja tako vidim Marka_86 Smile
Back to top Go down
Stefaneli

Stefaneli


Posts : 33
Points : 37
Join date : 2010-07-01
Age : 37
Location : Beograd

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 10:31 am

a ko je reko pravim famu od tebe??
Back to top Go down
indianac

indianac


Posts : 37
Points : 51
Join date : 2010-07-01
Age : 39
Location : Sremska Mitrovica

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 4:12 pm

pa nije direktno meni, nego svima. sad kaze da su ga prijavili zbog psovki Sad
Back to top Go down
Mr Death

Mr Death


Posts : 66
Points : 69
Join date : 2010-07-01

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 7:38 am

Indijanac...Marko samo brani nase intrese...sto se tice drugih saveza..a i sto se tice tebe...znam da imas vojsku...ali e normalno da je moras imati..ne samo ti vec svi mi...bez obzira jesi graditelj ili napadac..jer ako se ti sam ne branis,sto bi neko drugi tebe branio..ali mene....nije vazno ime koje je...ojsa...Smile))...bez svadje i prepiranja...uzdravlje//hehhehe
Back to top Go down
Rizza
Admin
Rizza


Posts : 68
Points : 112
Join date : 2010-07-01

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 8:59 pm

Opusteno ljudi ako se svadjamo izmedju sebe,osecam da cu ja naebati xD
Back to top Go down
https://heroesxxx.forumotion.com
Mr Death

Mr Death


Posts : 66
Points : 69
Join date : 2010-07-01

Pretnje!!!! :( Empty
PostSubject: Re: Pretnje!!!! :(   Pretnje!!!! :( Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 3:38 pm

Ti si uvek na udaru... lol!
Back to top Go down
 
Pretnje!!!! :(
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Heroes :: Savez :: Problemi/Unapredjenje saveza-
Jump to: